YOGA

Kendimi keşif için başladığım yoga yolculuğum 2015 yılında Didem OYLUMLU ile 200 saatlik Yoga Uzmanlaşma Programını tamamlamanın ardından benim için bir tutkuya dönüştü . Sonrasına 2016 yılında Hindistan RİSHİKESH ‘de AYM Yoga and Meditation School’ dan 300 saatlik İleri Uzmanlık Programını tamamlayarak Türkiye’ye gelişimin ardından Yoga Mola Stüdyosunu kurarak bilgimi ve tecrübemi sevgi ile harmanlayarak öğrencilerimle paylaşmaya devam ettim .

Desiree Rumbaugh , Sianna Sherman , Konstantin Charantinious ,Godfrey Devereux , Zeynep Uras , Cameron Shayne , Zeynep Aksoy ve Dylan Werner gibi değerli hocaların atölyeleri ile zenginleşen pratiğime ,meditasyon ve mindfulness pratiklerini de dahil ederek , 2017 yılında Nepal Katmandu da Jovo Kadhampa Monastery de Tashi NYAMA Lima’ dan aldığım meditasyon eğitimini , 2018 de Godfrey Devereux ile MİNDFULNESS eğitimini ve 2019 yılında Zeynep Aksoy ve David Cornwell den RESET , MİNDFULNESS , Meditasyon ve FELSEFE modüllerini tamamladım .

Zenginleşen pratiğime Yoga Mola bünyesinde Yoga Uzmanlaşma Programlarına liderlik ederek ve yoga uzmanları yetiştirerek büyük bir tutkuyla devam ediyorum .

Sahip olduklarının farkına varmak , kendin ile bağ kurarak varoluşunu onurlandırlandırmak adına hayatıma ışık tutan yoga öğretisinin güzelliklerini sizlerle paylaşmanın mutluluğu içerisindeyim . Birlikte yürüdüğümüz yolda, bir bütün olma yolculuğuna hizmet eden ve hayatı derinlemesine anlamamıza ve hayattan keyif almamıza yardımcı olan pratiklerin ve öğretilerin ışığıyla sizlere rehberlik ediyorum .


Yoga ile ilgili makalelere buradan ulaşabilirsiniz. Yoga

👉🏼English