KÖPEK EĞİTMENLİĞİ

Çocukluk yıllarından beri bir hayvansever olarak doğaya ve hayvanlara tutku ile yaklaşarak sevgi ve aşk ile bağ kurdum .Özellikle köpeklere olan sevgim ve hayvanlarla iletişim kurma yeteneği sayesinde 2008 yılında National K9 Training Center Ohio Columbus da köpek eğitmenliği eğitimini başarıyla bitirerek eğitmenlik yapmaya başladım .

2015 yılında çalışmalarıma rehabilitasyon ve davranış problemleri konularını da eklemek için Köpeklere Fısıldayan Adam olarak bilinen Cesar Millan ile Los Angeles daki Dog Rehabilitation Center da bir haftalık bir eğitim aldım . Sonrasında çalışmalarım köpek davranışlarını daha bütünsel anlayarak , klasik yöntemi ve rehabilitasyon yaklaşımını harmanlayarak devam etti .


10 yıla aşkın süredir değişik ırklardan çeşitli köpekler ile çalışarak , köpekler ve sahipleri arasında doğru iletişimi geliştirmek adına köpek sahiplerine rehberlik yaparak çalışmalarıma devam ettim .

Köpek davranışları , eğitim , davranış problemleri ile ilgili sorularınız ve merak ettikleriniz için sizlere yardımcı olmaktan keyif duyarım . Köpek eğitmenliği danışmanlığı için benimle iletişime geçebilirsiniz.


Köpek Eğitmenliği ile ilgili makalelere buradan ulaşabilirsiniz. Köpek Eğitmenliği