AYURVEDA

AYURVEDİK DANIŞMANLIK Nedir ?

Selim Genişol / 28 Haziran 2021

Bana gelen sorulardan yola çıkarak Ayurvedik Danışmanlık Hizmetinin içeriği hakkında bazı bilgiler paylaşmak istiyorum . 🤓

Ayurvedik Danışmanlık ile bedensel ve zihinsel bir durum analizi yaparak kişinin sağlık dinamiklerini inceliyoruz. Ayurvedik beden tipi analizi ( dosha ) yaparak , doshaların ( VATA , PİTTA , KAPHA ) genel durumlarını değerlendiriyoruz. Bunlar ile ilgili tespitlerimiz doğrultusunda , neler yapılması gerektiği konuları ile ilgili tavsiyeler sunuyoruz. Kişinin günlük rutinleri , hayat tarzı , beslenme şekli , yaptığı egzersizler , fiziksel ve psikolojik durumlarını bir bütün olarak inceleyerek kişiye özel bir iyileşme formülü sunarak , tamamen doğal formüller ile doğa ile uyumlanma prensiplerini merkez alarak , kendini keşfine rehberlik ediyoruz. 🧐Dolayısıyla sağlıklı ve dengeli bir yaşam sürebilmesi adına kendisini tanımasına yardımcı oluyoruz . 🙏🏻Mevcut rahatsızlıkları varsa bunları iyileştirici tavsiyeler sunarak , modern tıp , bedensel terapiler , yoga , meditasyon , psikolojik terapiler, gibi alternatifleri de içeriğinde barındıran bütünsel bir formül geliştiriyoruz . Tavsiye ettiklerimizi uygulama konusunda danışanlarımıza daha şefkatle yaklaşarak uygulamaları hayatlarına entegre etme konusunda daha hassas olmaya özen gösteriyoruz .

Böylece Ayurvedik Danışmanlıklarda kendinizi bütün olarak iyileştirecek doğal formülleri oluşturarak , kendinizle bağ kurmaya başlamanıza yardımcı oluyoruz. Ayurveda bilgisini sizlerle paylaşarak , iyileşme sürecine katkıda bulunarak sizlere rehberlik ediyoruz .

Ayurvedik Danışmanlık hakkında diğer detaylar İÇİN benimle iletişime geçebilirsiniz.
Sevgiler 🍀